Şehit özel Harekat Polisi Fatih Doğan Mevlid-i Şerifle anıldı

Şehit özel Harekat Polisi Fatih Doğan Mevlid-i Şerifle anıldı

 

 

Suriye’nin Azez ilçesine bağlı Mare Bölgesinde 10 Ekim 2021 tarihinde PKK/PYD terör örgütünün zırhlı araca yaptığı füze saldırısı sonucu şehit olan Özel Harekat Polisi Fatih Doğan, şehadetinin 40. gününde Mevlid-i Şerifle anıldı.

Şehit Özel Harekât Polisi Fatih Doğan’ın ailesi tarafından Emir Sultan Camisinde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına, şehidin ailesi başta olmak üzere Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Belediye Başkan Vekili Şerif Ayaz, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ferdi Erbakıcı, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, İl Müftüsü Mehmet Taşçı, emniyet ve jandarma personeli ile vatandaşlar katıldı. 

Öğle namazına doğru başlayan Mevlid-i Şerif programında, müftülük görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim ve mevlidi şerif okunarak, ilahiler seslendirildi. Ardından Şehit Polis Memuru Fatih Doğan ve tüm şehitler için dualar edildi.

Okunan Mevlid-i Şerif’in ardından Vali Mahmut Çuhadar, şehit babası Mehmet Doğan’a ve şehidin kardeşlerine tekrar başsağlığı diledi.

 
Bu yazı toplam 44 defa okunmuştur